Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Флексибилно транспарентно црево за вода

  143 со ДДВ
  Флексибилно црево од ПВЦ за пренос на течност од резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло до прскалките за миење на ветробранско стакло
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  АртикалНадворешен пречник mmВнатрешен пречник mmДолжина m
  0895846,04,015
  0895857,45,015
  0895868,46,015
  08958811,08,015


  Технички податоци:
  Работен притисок: max. 2,5 bar
  Работна температура: + 65 °C

  Материјал: ПВЦ

  Примена:
  За пренос на течност од резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло до прскалките за миење на ветробранско стакло

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • АртикалНадворешен пречник mmВнатрешен пречник mmДолжина m
   0895846,04,015
   0895857,45,015
   0895868,46,015
   08958811,08,015


   Технички податоци:
   Работен притисок: max. 2,5 bar
   Работна температура: + 65 °C

   Материјал: ПВЦ

   Примена:
   За пренос на течност од резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло до прскалките за миење на ветробранско стакло

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  АртикалНадворешен пречник mmВнатрешен пречник mmДолжина m
  0895846,04,015
  0895857,45,015
  0895868,46,015
  08958811,08,015


  Технички податоци:
  Работен притисок: max. 2,5 bar
  Работна температура: + 65 °C

  Материјал: ПВЦ

  Примена:
  За пренос на течност од резервоарот за течност за миење на ветробранско стакло до прскалките за миење на ветробранско стакло