Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фикс анкер W-F/S

  20 со ДДВ
  Фикс анкер W-F/S од поцинкуван челик се користи за брза монтажа кај неиспукан бетон. Служи за средни оптоварувања кај метални конструкции, профили, подни плочи...Овој анкер се користи само во внатрешни и суви простори.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалГалванизиран челик
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Сертификатима
  Минимално пакување200
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25
  Минимално пакување100
  Минимално пакување10
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   МатеријалГалванизиран челик
   МатеријалЧелик поцинкувани
   Сертификатима
   Минимално пакување200
   Минимално пакување50
   Минимално пакување25
   Минимално пакување100
   Минимално пакување10
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалГалванизиран челик
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Сертификатима
  Минимално пакување200
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25
  Минимално пакување100
  Минимално пакување10
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија