Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична косилка F1600EI

  Овој модел од групата електрични туркачки косилки има максимална моќност од 1600W и е наменета за површини до 800м2. За оние кои се стремат кон совршенство, овој модел е вистинскиот избор затоа што нуди можност за прилагодување на висината на сечењето во 5 различни варијанти (20-65 мм). Исто така, ширината на косење е поголема од онаа на другите електрични косилки и изнесува 38 см. Капацитетот на корпата за трева е 50л. Како и сите наши модели, има интегриран приклучок на рачката. Моторот е индукциски.
  Каталошки број: F1600EI
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1600W
  Вид на моториндукциски
  Ширина на сечењето38cm
  Висинско прилагодување20-65mm, 5-степено висинско прилагодување
  Колектор50L
  Напон230V-50Hz
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1600W
  Вид на моториндукциски
  Ширина на сечењето38cm
  Висинско прилагодување20-65mm, 5-степено висинско прилагодување
  Колектор50L
  Напон230V-50Hz
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија