Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електрична аголна брусалка,1010W/ 125mm,CLASSIC

  8.190 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Компактна аголна брусалка 1010V со идеална рамнотежа на моќ и ергономија. Наменет за лесно и средно тешко сечење на материјали.
  Документи
  Каталошки број: 5717053010
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Број на обртаи11.000 о/мин
  Влезна сила1100W
  Должина на кабел10m
  Номинална волтажа380 V/AC
  ПрифатM14
  Прифат на дискот125mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Број на обртаи11.000 о/мин
  Влезна сила1100W
  Должина на кабел10m
  Номинална волтажа380 V/AC
  ПрифатM14
  Прифат на дискот125mm