Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  M30 Еластична подлошка DIN 127

  61 ден со ДДВ
  61 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 144130
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 10

  Пакување

  10 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  МатеријалЧелик поцинкувани
  НавојM30
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  НавојM30