Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  DP 300 заптивна смеса за мотори и куќишта

  Трајно пластично соединение за заптивање на мотори и куќишта со висок степен на отпорност на температура.

  Гарантирана долготрајна отпорност на вибрации.

  Спречува атмосферска корозија.

  Отпорен на вода, воздух, бензин, керозин, различни масла, синтетички лубриканти, мешавини на вода/гликол и метално, антифриз флуоројаглеродни средства за ладење.

  Отпорен на температура до -50°C до + 250°C краткотрајно до +300°C

  Attachments
  Каталошки број: 0890100048
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *