Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Диск за брусење-260L-15 oтвори

  Виолетовиот диск за брусење се користи за стругање на површини пред лакирањето и отстранување грумци прав и вишоци во форма на „кора од портокал“ од горните премази и за постигнување конзистентна завршна обработка.
  • Брзо брусење и долг работен век на дискот.
  • Конфигурација со 15 отвори за да се спречи правта да ја зачепи површината на дискот.
  • Побрзи и полесни за употреба од перничињата за стругање и побрзи и почисти од мокрото брусење.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *