Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Дијамантска плоча за сечење на плочки, 115mm

  2.260 со ДДВ
  Дијамантска плоча која може да се употребува за сечење на керамички плочки, природен камен и порцелан. Благодарејќи на пречникот од 115мм, може да се сечат материјали до 20мм дебелина со затворен раб. Дава брз и чист рез, со своето мазно сечење, овој екстра тенок диск со дебелина од само 1.2мм овозможува и прецизни рабови. Плочата е првенствено наменета за керамичари, водоводџии и сечечи на камен.
  Каталошки број: 5526835115
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендStandard
  НаменаПлочки
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   БрендStandard
   НаменаПлочки
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендStandard
  НаменаПлочки