Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Citrus гел за миење раце, 5kg

  1.690 со ДДВ
  Специјален гел за секојдневно миење на раце со дозер. Има пријатен мирис на портокал и е погоден за употреба во секоја работилница. Гелот се нанесува на суви раце, убаво се истрива и се мие со вода.
  Каталошки број: 18939541
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Својства и начин на делување:

  Нежен спрема кожата на рацете. Моќта на чистење е зголемена со екстракт од цитрус. Ги остранува непријатните мириси, оставајќи благ и освежителен  мирис на кожата. Содржи абразив со фини пластични микрогранули со различна големина кои не ги зачепуваат одводите. Се испорачува во хигиенско пакување со дозер. Не содржи силикони. Дерматолошки тестирано.

  Структура: Гел

  Боја: Портокалова

  Мирис: На портокал

  рН неутрален: 6,5/7,0

  Примена:

  Чистење и заштита на раце

  Упатство за употреба:

  Нанесете го гелот на суви раце. Тријте ги рацете додека не се растворат сите нечистотии.  Добро исплакнете со вода.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Својства и начин на делување:

   Нежен спрема кожата на рацете. Моќта на чистење е зголемена со екстракт од цитрус. Ги остранува непријатните мириси, оставајќи благ и освежителен  мирис на кожата. Содржи абразив со фини пластични микрогранули со различна големина кои не ги зачепуваат одводите. Се испорачува во хигиенско пакување со дозер. Не содржи силикони. Дерматолошки тестирано.

   Структура: Гел

   Боја: Портокалова

   Мирис: На портокал

   рН неутрален: 6,5/7,0

   Примена:

   Чистење и заштита на раце

   Упатство за употреба:

   Нанесете го гелот на суви раце. Тријте ги рацете додека не се растворат сите нечистотии.  Добро исплакнете со вода.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Својства и начин на делување:

  Нежен спрема кожата на рацете. Моќта на чистење е зголемена со екстракт од цитрус. Ги остранува непријатните мириси, оставајќи благ и освежителен  мирис на кожата. Содржи абразив со фини пластични микрогранули со различна големина кои не ги зачепуваат одводите. Се испорачува во хигиенско пакување со дозер. Не содржи силикони. Дерматолошки тестирано.

  Структура: Гел

  Боја: Портокалова

  Мирис: На портокал

  рН неутрален: 6,5/7,0

  Примена:

  Чистење и заштита на раце

  Упатство за употреба:

  Нанесете го гелот на суви раце. Тријте ги рацете додека не се растворат сите нечистотии.  Добро исплакнете со вода.

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија