Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Wurth Basic SG2 жица

  176 ден со ДДВ
  176 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  DIN8559
  EN стандард440
  Материјалнисколегиран челик 1,5125, B-G 49 A 3 C1 S6
  Ознака на типотG3 SI 1 / SG 2
  ПовршинаБакарно обложена
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  DIN8559
  EN стандард440
  Материјалнисколегиран челик 1,5125, B-G 49 A 3 C1 S6
  Ознака на типотG3 SI 1 / SG 2
  ПовршинаБакарно обложена