Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Blaze S3

  BLAZE работните чевли содржат S3 заштитно ниво, се водоотпорни и изработени од путек плус материјал кој е исклучително издржлив, флексибилен, дише и е отпорен на абење.

  • Двослоен ѓон против лизгање (VIGOREX INFINERGY)
  • Отпорен на масло и антистатички ѓон
  • Амортизер на енергија во пределот на петицата
  • Пареопропустлива облога Overdry
  • Анатомски заменлива влошка Comfort Plus

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Степен на заштита S3
  Ѓон E-TPU
  Надворешен материјал PUTEK®
  Капа алуминиумска
  Влошка Comfort Plus
  Бренд Aimont
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Степен на заштита S3
  Ѓон E-TPU
  Надворешен материјал PUTEK®
  Капа алуминиумска
  Влошка Comfort Plus
  Бренд Aimont