Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Батериски ударен одвртувач BHD 18 BL- без батерија и полнач

  10.990 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  • Brushless мотор
  • Макс.момент на затегање од 60 Nm
  • Метален футер 13mm
  • Режим на работа со вибрации (за дупчење на цигли или тули)
  Документи
  Каталошки број: 5717506010
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Бр. артикал 5717506010 (без батерија)

  Број на вртежи без оптоварување, 1/2 брзина, мин/макс: 0-550 / 0-2000 o/min

  Макс број на удари: 2970 min-1

  Мин/Макс прифат на футер: 1,5 - 13mm

  Тежина: 1.9kg


  -Индукциски (brushless) мотор намалени трошоци за одржување
  -Прифат на бургија (метален футер) Ø13mm
  -Ударен ( вибрациски ) режим за дупчење во цигла и малтер
  -Вградено LED светло помага при работа во ограничен и мрачен простор.
  -Одличниот однос на моќност и масата на машината (само 1,9 kg) овозможува долготрајна работа при тешки работи на завртување и дупчење
  -Индикатор кој известува колку капацитет за работа преостанува

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Бр. артикал 5717506010 (без батерија)

  Број на вртежи без оптоварување, 1/2 брзина, мин/макс: 0-550 / 0-2000 o/min

  Макс број на удари: 2970 min-1

  Мин/Макс прифат на футер: 1,5 - 13mm

  Тежина: 1.9kg


  -Индукциски (brushless) мотор намалени трошоци за одржување
  -Прифат на бургија (метален футер) Ø13mm
  -Ударен ( вибрациски ) режим за дупчење во цигла и малтер
  -Вградено LED светло помага при работа во ограничен и мрачен простор.
  -Одличниот однос на моќност и масата на машината (само 1,9 kg) овозможува долготрајна работа при тешки работи на завртување и дупчење
  -Индикатор кој известува колку капацитет за работа преостанува