Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батериска аголна брусалка 125mm, BAG 18 BL - Без батерија и полнач

  Безжична брусалица која овозможува многу ефикасна работа во услови каде што нема извор на електрична енергија.

  Има вграден индукциски мотор, благодарение на кој трошоците за одржување се помали, а работниот век е значително подолг. Вграденото LED светло ја олеснува работата во темен простор. Брисилката има штитник кој лесно и брзо се преместува во саканата положба.

   

  Attachments
  Каталошки број: 5717509010
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *