Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторски тример за трева, 40V

  Каталошки број: FLMATR2
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Нето Тежина 2,8kg
  Ширина на сечење 380 mm (глава со нит), 250mm (метален нож)
  Брзина 4500rpm
  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената
  Моќност 500W
  Капацитет на батерија 2Ah / 4Ah; ( +/- 43min; +/- 86min)

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Нето Тежина 2,8kg
  Ширина на сечење 380 mm (глава со нит), 250mm (метален нож)
  Брзина 4500rpm
  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената
  Моќност 500W
  Капацитет на батерија 2Ah / 4Ah; ( +/- 43min; +/- 86min)