Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Адитив за спречување на чадење

  468 ден со ДДВ
  468 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Го намалува чадењето на бензински и дизел мотори.
  Ја намалува потрошувачката на масло со стабилизирање на вискозноста и ги компензира загубите во вискозноста.

  Помага да се спречи синиот чад од издувните гасови.
  Содржината на пакувањето од 300 ml е доволно за 5 литри масло.

  Документи
  Каталошки број: 5861301300
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *