Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3M сина самолеплива пенеста лента за маскирање и заштита на каросеријата

  5.060 ден со ДДВ
  5.060 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Сината пенеста (сунѓереста) лента е идеална за маскирање на отворите на вратите, отворите на хаубата или на багажникот што треба да се залепат и запечатат за време на лакирањето на автомобилот. Нејзиниот цевчест дизајн им овозможува на лакирачите лесно да ги маскираат широките и тесните отвори во еден чекор.
  • Се избегнува појава на несакани линии од лак во отворите и другите делови на возилото.
  • Лентата ја елиминира потребата од дополнителна обработка на несаканите линии од лакот и користи off-set лепило што го држи самото лепило подалеку од работ на бојата.
  • Може да се користи за подвижни или за неподвижни делови од каросеријата.

  Документи
  Каталошки број: 3M50421
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *