Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бришач за автостакла FLATBLADE PLUS

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Погодни за 98% од возилата, со 13 адаптери и стандарден животен век.
  Модерен и привлечен дизајн со мулти-адаптер
  98% покриеност на пазарот за најширок спектар на возила.
  Високи перформанси за чистење во сите временски услови.
  Напредна технологија за намалување на триењето и бучавата со голема издржливост под различни временски услови.
  Технологија на заобленост и симетричен дизајн на спојлер за оптимален контакт со шофершајбната при големи брзини.


  Известување:
  Исчистете го ветробранското стакло за да ги отстраните сите остатоци и маснотии пред да ги поставите новите бришачи.
  Откако ќе го поставите новиот бришач, извадете ја заштитната футрола и полека спуштете го на шофершајбната.

  Документи
  Каталошки број: 0848040650
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Димензија650mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Димензија650mm