Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ултра Добра Понуда!

  Популарни артикли од категоријата Ултра Добра Понуда!

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Softshell јакна - Green

  Green Softshell јакна со спортски дизајн, зелена боја, наменета за секојдневни активности.


  - Два странични џебови.
  - Џеб на градите со патент.
  - Џеб на ракавот со преклоп.
  - Три внатрешни џебови
  - Рефлектирачки ленти.
  - Еластични манжетни на ракавите со отвор за палецот.
  - Висока јака.
  - Водоотпорна.
  - Индекс на вода: 8000 mm
  - паропропустливост: 500 MVP

  Softshell Јакна, Duster

  Оваа јакна со модерен спортски дизајн е изработена од материјал наречен Softshell. Овој материјал е именуван по тоа што иако е тенок, обезбедува исклучителна отпорност на пенетрација на ветерот, а во исто време одлична топлинска изолација.

  Јакната има и рефлектирачки ленти кои овозможуваат поголема видливост при намалена дневна светлина. Капа која што може да се извади и прилагоди.

  Околу ракавите има прилагодливи манжетни, а на дното на јакната има манжетни со кои можете да ја прилагодите ширината заради удобност или регулирање на продирањето на воздухот.

  Ултра Добра Понуда!