Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работни чевли ''Triton'', O1, ниски, вел.43

  2.450 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Работните чевли Tritton со O1 степен на заштита се изработени од превртена кожа, без заштитна капа и меѓуѓон.
  - Нелизгачки еднослоен ѓон (РU)
  - Ѓон отпорен на масла и антистатик
  - Шок апсорбер на енергија во пределот на петата
  - Паропропсна постава
  - Анатомска менлива влошка
  - Тежина плитка, големина 42: 420g

  Документи
  Каталошки број: 0535729143
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Величина на обувки43
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Величина на обувки43