Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Прскалки и конектори

  Популарни артикли од категоријата Прскалки и конектори

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Y конектор, 2 спојници, стоп функција

  FTPRYS2

  Висококвалитетни конектори изработени од термопластика. Y конектор, 2 конектори, со STOP функција. Конектор изработен од термопластика дизајниран за продолжување на 2 црева.

  Конектор за продолжување на црево

  Висококвалитетни конектори изработени од термопластика. Y конектор, 2 конектори, со STOP функција. Конектор изработен од термопластика дизајниран за продолжување на 2 црева.

  Конектор за славина, 3/4-1

  FTPR341
  Конектор изработен од термопластика Внатрешен навој за монтирање на чешма 3/4 „- 1“ „Машки“ терминал за поврзување со брз конектор.

  Конектор за славина, 3/4-1/2 TPR

  FTPRS3412
  Конектор изработен од термопластика. Внатрешен навој за монтирање на чешмата 3/4 „-1/2“ „Машки“ приклучен терминал со брз конектор.

  Конектор за црева, брз, стоп функција, TPR 1/2

  FTPRCS12
  Брз конектор изработен од термопластика. За 1/2" црева, со STOP функција.

  Конектор за црева, брз, стоп функција, TPR 3/4

  FTPRCS34
  Брз конектор изработен од термопластика. За 3/4" црева, со STOP функција.

  Прскалка, 3 млаза

  FTPRPL3
  Ротирачки распрскувач, пеперутка, 3 млазa.

  Телескопска прскалка за заливање, 8 функции

  FTPRTP8
  Телескопска прскалка, 8 функции на млазот.

  Конектор за црева, брз, TPR 1/2

  FTPRC12
  Брз конектор изработен од термопластика. За 1/2 "црева.

  Пиштол за заливање, 8 функции TPR

  FTPRP8F
  Конектор изработен од термопластика. Пиштол за полевање, 8 функции на млазот

  Подесувачка млазница, 1/2 TPR

  FTPRM12
  Конектор изработен од термопластика. Прилагодлива млазница, 1/2"

  Пиштол за вода, 6 типови на млазеви

  F89551

  Пиштол за наводнување со стандарден приклучок од 1/2''. Има 6 млазеви со стоп функција и можност за регулирање на протокот на вода. Изработен е од комбинација на полимер и гума што обезбедува долготрајност на неговата употреба.

  Конектор за црево, брза спојка

  Конектор за црево, 1/2" и 3/4", ПВЦ

  Прскалки и конектори