Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Опрема за масла

  Популарни артикли од категоријата Опрема за масла

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Сет пневматски пумпи за масло

  0891586490

  Пневматска пумпа со комплет за изадање масло и количка

  - Пневматска пумпа за масло М = 3:1

  - Опремен со регулаторр на притисок и опрема за сепаратор на влага.

  - Црево за евакуација на масло, 1/2" должина 4m.

  - Мерење проток со дигитален дисплеј.

  - Релативен капацитет: 18L/min.

  - Применета вискозност на течноста: 8-5000 mPas.

  - Работен притисок - 5-8 бари.

  - За буриња 180-220kg.

  Опрема за масла