Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли Rubber guard, високи,S3,вел.40

  4.050 ден со ДДВ
  4.050 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Заштитните чевли Rubber guard со S3 степен на заштита се погодни за работа во студено опкружување. Надворешниот материјал од кожа ги прави чевлите водоотпорни, композитната капа ги штити прстите од механички повреди, додека меѓуѓонот од кевлар штити од пробивање на надворешни тела. Внатрешната постава од 3D текстил AIR ACTIVE овозможува кожата да дише и ја зголемува удобноста во текот на носењето. Заменливата антистатичка влошка анатомски е дизајнирана така што пружа максимална удобност. Флексибилниот полиуретански и гумен ѓон е отпорен на абразија и масло, а поседуваат и шок апсорбер во делот на петата. Ѓонот има температурна отпорност од -40C do +300C и SRC отпорност на пролизгување (керамика и детергенти).
  Документи
  Каталошки број: 0535915140
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Величина на обувки40
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Величина на обувки40