Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Дувачи на листови

  Популарни артикли од категоријата Дувачи на листови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Електричен дувач на листови F3000E

  F3000E

  Дувач и всисувач на листови што може да наполни една кеса со 35 литри листови. Работи на 230 V и постигнува 14.000 вртежи во минута со максимална брзина од 270 км/ч. Моќноста на која работи е 3000 W.