Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бакарна подлошка, DIN7603, форма A, 4х8

  8 ден со ДДВ
  8 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Бакарна подлошка со рамен облик и А-форма, наменета за заптивање. Поради отпорноста на корозија и меката структура може да се притисне на каква било нерамномерност на деловите што треба да се навртуваат.

  Според DIN 7603. Изработена е од бакар. Отпорност на температура до максимум 300 °C.

   

  Документи
  Каталошки број: 046048
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 100

  Пакување

  100 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *