Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Зимски работен сет

  Зимски работен сет со дуксер и работни панталони.

  Панталони:
  - Висок струк
  -Два странични џебови
  -Два мултифункционални странични џебови
  -Кос џеб со патент
  -Џеб на ногавицата со преклоп
  -Два задни џебови со преклоп
  -Појачани на колената со џебови за штитници

  Дуксер:
  -Еластична трака на ракавите
  -Прилагодлив струк
  -Висока крагна
  -Два странични џебови
  -Џеб на градите со патент
  -Три внатрешни џебови

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *