Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Зимска softshell јакна, SPORTSTER

  Зимска јакна Sportster, модерен спортски дизајн со меко полнење. Водоотпорна работна јакна со постава за секојдневна употреба во ладни и влажни работни средини. - Прилагодливи манжетни на ракавите. - Прилагодлив појас. - Два странични џебови. - Два коси џебови со патент. - Кос џеб на преклоп. - Внатрешен џеб. - Водоотпорен. - Ветроупорен. - Топлинска изолација. - Висока јака. - Прилагодлива и отстранлива хауба. - Затворање со патент со вратичка. Состав: 100% полиестер + TPU
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *