Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Зимска softshell јакна 3 во 1 - DEXTER

  Зимска јакна DEXTER Softshell 3 во 1. Се состои од softshell јакна која е исклучително лесна и ја задржува топлината, водоотпорна e и отпорна на ветер.


  - Термоизолација.
  - Висока јака.
  - Прилагодливи манжетни на ракавите.
  - Прилагодлив струк.
  - Затворање со патент со велкро.
  - Прилагодлива, неотстранлива качулка.
  - Два странични џебови.
  - Два преклопни џебови на градите.
  - Два џебови на градите со патент.
  - Џеб за лична карта.
  - Аудио излез.
  - Два внатрешни џебови.
  - Рефлектирачки ленти.

  Softshell:
  - Два странични џебови со патент.
  - Два внатрешни џебови.
  - Прилагодлив струк.
  - Висока јака.
  - Индекс на вода: 5000мм.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *