Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Зимска јакна Frost

  3.490 ден со ДДВ
  3.490 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Зимска јакна со модерен дизајн, наменета за секојдневни активности.
  - Водоотпорна
  - Качулка
  - Висока јака
  - Рефлектирачки ленти
  - Вентилациски отвори под пазувите
  - Два скриени странични џебови
  - Еластични ленти на ракавите и појасот
  - Индекс на вода: 8.000 ММ

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *