Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Зимска јакна ELBRUS Hi-Vis

  Elbrus Hi-Vis зимска јакна дизајнирана за најтешките зими. Се користи на градилишта, во сообраќај, во магацини, во комунални претпријатија, во електроиндустријата итн. 


  - Рефлектирачки детали.
  - Скриена качулка.
  - Висока јака.
  - Еластични манжетни.
  - Два странични џебови.
  - Џеб на градите со патент.
  - Џеб на ракавот со патент.
  - Затворање со патент со преклоп.
  - Прилагодливи манжетни.
  - RIP STOP засилувања.
  - Индекс на вода: 5000мм

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *