Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Женски панталони Eden

  Женски работни панталони кроени со троен шев.

  - Прилагодлив појас
  - Висок појас
  - Зајакнувања на колената со џебови за штитници
  - Два странични џебови
  - Два странични џебови со преклоп
  - Три странични мултифункционални џебови
  - Џеб за телефон
  - Држач за ID картичка
  - Прилагодливи ногавици
  - Коленици со набори

  Состав: TWILL 65% полиестер, 32% памук, 3% еластин, 245g/m2; Oksford 600D зајакнувања со 100% полиестерски PU премаз, 245 g/m2;

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *