Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Женска јакна, K-Way Donna Essen

  • Модерна и лесна женска јакна. • Благо струкирана. • Со капа и два надворешни џебови. • Еластични манжетни со прилагодување.
  Поништи избор
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  СоставВнатрешен материјал 95% памук, 5% еластин
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  СоставВнатрешен материјал 95% памук, 5% еластин