Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  ZEBRA Shark типла

  3,5 со ДДВ
  Универзална типла за полни, шупливи и плочести материјали. Идеална за монтажа во случаи кога не се знае точната структура на подлогата во која се планира монтажа.
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Сертификатима
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20
  Минимално пакување200
  Минимално пакување100
  Минимално пакување3000
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Сертификатима
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20
  Минимално пакување200
  Минимално пакување100
  Минимално пакување3000