Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  ZEBRA лист за бонсек, HSS

  Лист за бонсек изработен од високолегиран челик и појачани рабови на запчаниците.

  Благодарение на рабовите кои се изработени од цврст материјал се зголемува ефикасноста на работењето и работниот век на алатот.

  Карактеристики:

  • Димензија: 300х13х0,65
  • Универзално применливо сечило
  • Зголемена безбедност при работењето
  • Високи перформанси при сечење
  • Економичност
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *