Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Завртки за PVC

  Popular products from category Завртки за PVC

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Завртка за ПВЦ со впуштена глава ж.поц

  1,11 со ДДВ

  Завртка за ПВЦ со впуштена глава ч.поц

  0,59 со ДДВ

  Самобушечка завртка со впуштена глава FEBOS

  0,59 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик. Оваа завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Самобушечка завртка со впуштена глава, PH прифат

  2,09 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Самобушечка завртка со впуштена глава, PH2 прифат

  1,32 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа жолто пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Завртки за PVC

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 3
  ден0 ден3