Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Завртки за дрво со глава 6-аг

  Popular products from category Завртки за дрво со глава 6-аг

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Завртка за дрво со шестоаголна глава

  2,51 со ДДВ
  Завртка за дрво со шестоаголна глава од поцинкуван челик и сино пасивирана, обезбедува подобра и сигурна зафатна сила во текот на завртувањето. Се користи во изградба на куќи, хали, саемски конструкции, пловила, итн.

  Завртка за дрво со шестоаголна глава WIS

  Завртка за дрво со шестоаголна глава од поцинкуван челик и сино пасивирана, обезбедува подобра и сигурна зафатна сила во текот на завртувањето. Се користи во изградба на куќи, хали, саемски конструкции, пловила, итн.

  Завртка за дрво со шестоаголна глава, A2

  139,3 со ДДВ

  Завртка за дрво со шестоаголна глава, сина

  13,8 со ДДВ
  Завртка за дрво со шестоаголна глава од поцинкуван челик и сино пасивирана, обезбедува подобра и сигурна зафатна сила во текот на завртувањето. Се користи во изградба на куќи, хали, саемски конструкции, пловила, итн.

  Завртка за дрво со шестоаголна глава, сина.

  Завртка за дрво со шестоаголна глава од поцинкуван челик и сино пасивирана, обезбедува подобра и сигурна зафатна сила во текот на завртувањето. Се користи во изградба на куќи, хали, саемски конструкции, пловила, итн.

  Завртки за дрво со глава 6-аг

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 140
  ден0 ден140