Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни наочари

  Popular products from category Заштитни наочари

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Заштитни очила CLASSIC, транспарентни

  Заштитни очила CLASSIC, транспарентни

  5899103001

  Најлонска рамка со телескопски рачки на очилата за
  прилагодување на величина.
  Лиените странични штитници обезбедуваат заштита од
  странични удари.
  Малата тежина на очилата овозможува удобна работа во текот на денот.
  Поликарбонатните стакла обезбедуваат одлична заштита од влијание и блокирање на УВ зраците.

  Слика на Заштитни очила, CEPHEUS

  Заштитни очила, CEPHEUS

  775 ДЕН со ДДВ

  Лесни заштитни очила
  Неограничена странична видливост
  Поликарбонатна леќа - отпорна на удари
  Облога отпорна на гребење од двете страни
  100% УВ заштита (до 400 nm)

   

  Слика на Заштитни наочари, STANDARD, транспарентни

  Заштитни наочари, STANDARD, транспарентни

  0899103120
  189 ДЕН со ДДВ

  Заштитни наочари