Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чизми (S4, S5)

  Популарни артикли од категоријата Заштитни чизми (S4, S5)

  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по

  Заштитни чизми BUILD S5 SRC

  BUILD Работните чизми со S5 степен на заштита се
  водоодбојни, изработени од ПВЦ, со челична заштитна капа
  и челичен меѓуѓон. Погодни се за употреба во зeмјоделските
  домаќинства и во производство.

  • Надворешен материјал ПВЦ со висок % од нитрилна гума
  • Поставата:- Полиестер
  • Челична заштитна капа
  • Меѓуѓон од нерѓосувачки челик
  • Надворешен ѓон, ПВЦ со висок % на нитрил гума, висока отпорност на лизгање (SRC)

  Заштитни чизми FOOD S4 SRC

  FOOD Работните чизми со S4 степен на заштита се водоодбојни,
  изработени од ПВЦ, со челична заштитна капа и меѓуѓон од
  нерѓосувачки челик. Погодни се за употреба во прехрамбена
  индустрија, фармација.

  • Надворешен материјал ПВЦ со нитрилен каучук
  • Поставата Полиестер
  • Челична заштитна капа
  • Меѓуѓон од нерѓосувачки челик
  • Ѓон-ПВЦ со нитрил гума, висока отпорност на лизгање (SRC)

  Заштитни чизми (S4, S5)