Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли 'Streif ' S3 ESD

  Кожни обувки со водоотпорна мембрана R-DRY внатрешна постава против мирис, заштитна капа од фиберглас, непробоен меѓуѓон без метал, анатомска влошка со гел кој е наменет за апсорпција на удари на петица, отстранлива, антисептик.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Степен на заштита S3
  Ѓон Нелизгачки, PU/PU двојна густина
  Меѓуѓон Ткаенина отпорна на пробивање без метал
  Горен дел на обувките Кожа + водоотпорна мембрана
  Капа Фиберглас
  Влошка Анатомска, со антишок гел
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Степен на заштита S3
  Ѓон Нелизгачки, PU/PU двојна густина
  Меѓуѓон Ткаенина отпорна на пробивање без метал
  Горен дел на обувките Кожа + водоотпорна мембрана
  Капа Фиберглас
  Влошка Анатомска, со антишок гел