Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли Saslong Orange S1P ESD

  Низок чевел изработен со специјална ткаенина, висока издржливост R-TECH со флуоресцентни портокалови апликации. R-DRY внатрешна облога, во сива и флуоресцентна портокалова боја, обложен јазик, капа од фиберглас, непробоен меѓуѓон без метал, анатомска влошка, перфорирана, со гел што апсорбира удари на петицата, отстранлива, антистатичка.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Степен на заштита S1P
  Ѓон Нелизгачки, PU/PU двојна густина
  Меѓуѓон Ткаенина отпорна на пробивање без метал
  Горен дел на обувките Кожа/Мрежа
  Капа Фиберглас
  Влошка Анатомска, со антишок гел
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Степен на заштита S1P
  Ѓон Нелизгачки, PU/PU двојна густина
  Меѓуѓон Ткаенина отпорна на пробивање без метал
  Горен дел на обувките Кожа/Мрежа
  Капа Фиберглас
  Влошка Анатомска, со антишок гел