Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли ''MARS'',S3 + Заштитна јакна Softshell

  За посакуваната величина ќе бидете исконтактирани од продажното лице.
  Каталошки број: BF20-23/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Заштитни чевли ''MARS

  Степен на заштитаS3
  ЃонДвослоен PU
  Меѓуѓонкевларски
  Горен дел на обувкитекафена набук кожа
  Капакомпозитна
  Отпорност на водада
  Влошкаанатомска може да се вади и менува
  БрендWurth

  Заштитна јакна Softshell

  Составsoftshell
  Грамажа360g
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Заштитни чевли ''MARS

   Степен на заштитаS3
   ЃонДвослоен PU
   Меѓуѓонкевларски
   Горен дел на обувкитекафена набук кожа
   Капакомпозитна
   Отпорност на водада
   Влошкаанатомска може да се вади и менува
   БрендWurth

   Заштитна јакна Softshell

   Составsoftshell
   Грамажа360g
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Заштитни чевли ''MARS

  Степен на заштитаS3
  ЃонДвослоен PU
  Меѓуѓонкевларски
  Горен дел на обувкитекафена набук кожа
  Капакомпозитна
  Отпорност на водада
  Влошкаанатомска може да се вади и менува
  БрендWurth

  Заштитна јакна Softshell

  Составsoftshell
  Грамажа360g