Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли HECTOR GREY S3

  HECTOR плитките и длабоките работни чевли со S3 степен на
  заштита се водоодбојни, изработени од кожа, со композитна
  заштитна капа и кевларски меѓуѓон. Чевлите се 100% без метал.
  Нелизгачки двослоен ѓон (PU/PU)
  Ѓон отпорен на масла и антистатик
  Шок апсорбер на енергија во пределот на петата
  Паропропусна постава
  Анатомска менлива влошка
  Тежина: 680g

  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *