Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Electrical Grey SB

  Модел изработен со електроизолациски материјали и специјална обвивка отпорен на висока електрична енергија со SB степен на заштита.
  Отпорен PU систем ѓон со двојна густина. Ѓонот е тестиран со ASTM F2412-11:2011 стандард кој обезбедува електричен отпор до 18 kV (18.000 V)

  - Композитна капа

  - Непробоен текстил

  - 100% без метал

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *