Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Заштитна облека и обувки

  Popular products from category Заштитна облека и обувки

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Заштита за раце при заварување

  0984312101
  680 со ДДВ
  Заштита за раце при заварување, изработена од шпалт кожа која е посебно погодна за заштита во работилници за заварување и стругање, ливници, металопреработувачки изработки. Се употребува со врзување на едниот ракав за другиот и е со должина од 56 сантиментри.

  Заштитни очила за заварување Fornax Plus, DIN 5

  0984502250
  968 со ДДВ

  Кецела за заварување

  0984312100
  855 со ДДВ
  Престилката за заварување од шпалт кожа со заштита на градите претставува идеална заштита од посекотини и абразија. Има примена во разни активности почнувајќи од лимарски и стаклени изработки, преку изработка на моторни возила, па се до бродоградба и машинство.

  Ракавици за заварување, кожни шпалт/полна кожа, W-100

  5350050010
  630 со ДДВ

  Ракавици за заварување, Кожни, SHIELDER

  098432410
  960 со ДДВ

  Заштитна облека и обувки

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 968
  ден0 ден968