Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Заштита за заварувачи

  Popular products from category Заштита за заварувачи

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Заштита за раце при заварување

  0984312101
  680 ДЕН со ДДВ
  Заштита за раце при заварување, изработена од шпалт кожа која е посебно погодна за заштита во работилници за заварување и стругање, ливници, металопреработувачки изработки. Се употребува со врзување на едниот ракав за другиот и е со должина од 56 сантиментри.

  Заштитни очила за заварување Fornax Plus, DIN 5

  0984502250
  970 ДЕН со ДДВ

  Кецела за заварување

  0984312100
  850 ДЕН со ДДВ
  Престилката за заварување од шпалт кожа со заштита на градите претставува идеална заштита од посекотини и абразија. Има примена во разни активности почнувајќи од лимарски и стаклени изработки, преку изработка на моторни возила, па се до бродоградба и машинство.

  Ракавици за заварување, кожни шпалт/полна кожа, W-100

  5350050010
  630 ДЕН со ДДВ

  Ракавици за заварување, Кожни, SHIELDER

  098432410
  950 ДЕН со ДДВ

  Заштита за заварувачи

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 5.990
  ден0 ден5990