Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Заштита на заварувачот

  Popular products from category Заштита на заварувачот

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Welding star

  424 со ДДВ
  Заштитни ракавици за заварување од квалитетна говедска кожа со зајакнувања на дланката и палецот. Сошиени со конец од кевлар. Должината на ракавиците од 35 cm обезбедува заштита на голем дел од подлактицата.

  Автоматска маска за заварување TRUECOLOR

  0984700655
  7.350 со ДДВ

  Заштита на заварувачот