Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Заштита на дишни органи

  Popular products from category Заштита на дишни органи

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маска за нос и уста FFP2

  15899128
  99 со ДДВ
  Маска за нос и уста FFP2, ZKG 9501, преклопна заштитна маска со 5 слоеви направени од специјални материјали за филтрирање. Има прилагодлива лента за нос и овозможува соврњено прилагодување на лицето, што придонесува за подобра филтрација на воздухот. Сертифицирана е според стандардот EN 149. Се користи за заштита на респираторните органи од аеросол и штетните честички чија концентрација не надминуваат 10xMDK.

  Еднократни маски EAR LOOP

  0899011001
  4 со ДДВ 11 со ДДВ
  Маска за општа употреба во секојдневниот живот.

  Заштитна маска FFP2

  15899120
  69 со ДДВ

  Еднократнa заштитна маскa трослојна, 10 пар

  1899110542Q10
  99 со ДДВ

  Заштита на дишни органи

  Filter by:

  Clear All
  Min: 4 Max: 99
  ден4 ден99