Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Wurth одвртувач со дијамантска превлака, шлиц 1.0 x 5,5, 125mm

  310 со ДДВ
  Врвот на одвртувачот е со дијамантска обвивка. Подобро налегнува на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување.
  Каталошки број: 57517231055
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатот1.0 x 5,5
  Должина125mm
  Завршна обработкаДијамантско ослојување на врвот
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат на алатот1.0 x 5,5
  Должина125mm
  Завршна обработкаДијамантско ослојување на врвот