Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  WUPOFAST завртка за дрво со впуштена глава

  1,16 со ДДВ
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Наменаза масив
  МатеријалЧелик поцинкувана
  ПовршинаБело поцинкувана
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Наменаза масив
  МатеријалЧелик поцинкувана
  ПовршинаБело поцинкувана