Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Work Pro Сет

  Work pro работен сет составен од softshell јакна, работни панталони и еластичен каиш.

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Softshell јакна:

  • Затворање со патент
  • Висока јака.

  Работни панталони:

  • Џеб за мерна лента
  • Два странични џебови.
  • Два странични џебови со преклоп.
  • Зајакнување на колената со џеб за заштитници.
  • Еластична каиш со лого Wurth.

  Состав:

  • Качулка: 100% полиестер
  • Панталони: 65% полиестер. 35% памук, 240гр
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Softshell јакна:

  • Затворање со патент
  • Висока јака.

  Работни панталони:

  • Џеб за мерна лента
  • Два странични џебови.
  • Два странични џебови со преклоп.
  • Зајакнување на колената со џеб за заштитници.
  • Еластична каиш со лого Wurth.

  Состав:

  • Качулка: 100% полиестер
  • Панталони: 65% полиестер. 35% памук, 240гр