Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  WIT VM-250, маса за анкерисување

  959 со ДДВ
  WIT-VM 250 претставува 2-к маса за анкерисување за испукан и неиспукан бетон. Не содржи венилистер и стирен. Прикладен е за осигурување на дрвени и метални конструкции, метални профили, носачи, цевки и сл. Може да се користи и за дополнителна монтажа на арматури.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *